Blog

späť

Dior Prestige – komplexný rad starostlivosti o pleť 
založený na kozmetických ružiach

Výnimočná sila kozmetických ruží je ukrytá v komplexnom rade Dior Prestige. Ten je prísľubom krásy pre dnešok i zajtrajšok, pretože jeho produkty sa „dotýkajú“ každej vrstvy pokožky. Zistite, čo je jeho skutočným tajomstvom a prečo si tento rad naozaj zaslúži prívlastok „prémiový“.

Tajomstvo výnimočnosti Dior Prestige

Tajomstvo výnimočných účinkov tohto prémiového radu je ukryté v hlavnej zložke. Je ňou prvá ruža stvorená výlučne na kozmetické účely – „potomok“ divokej ruže z útesov Granville. Po 15 rokoch výskumu vyšľachtili v Diore ružu odolnejšiu, než kedykoľvek pred tým. 

Jej nevídaná sila spočíva v rýchlej molekulovej regenerácii. Má totiž až 2-násobnú regeneračnú schopnosť klasickej ruže vďaka 8 vysoko odolným regeneračným molekulám. Pleť tak vďaka prírodnému zloženiu doslova ožíva – je zdravšia a rozžiarená. 

Institut Bratislava
Prémiový rad Dior Prestige v Institut Bratislava

Prísne pravidlá zberu ruží

Zmyselný rad Dior Prestige využíva len prvotriedne, tie najlepšie ruže priamo z Francúzska. 

Sú organicky, bez akýchkoľvek pesticídov, pestované v záhradách Granville. Po piatich rokoch ruže dosahujú svoju optimálnu zrelosť a po splnení prísnych kritérií sú ručne zberané len tie najsilnejšie z nich. 

Čas zberu je pritom extrémne dôležitým faktorom, pretože od neho závisí kvalita surového materiálu. V Diore sa riadia pravidlom, že ideálny čas na zber je vtedy, keď sa ruža „usmieva“. Teda vtedy, keď začína kvitnúť. Koncentrácia aktívnych látok je v tom okamihu najvyššia. 

Protizápalový a regeneračný účinok

Po tomto ručnom zbere musia byť kvety okamžite zmrazené. Po zmrazení sú šetrne ponorené do vysoko kvalitného oleja a lisujú sa zastudena. Vďaka tomu je možné zachytiť dôležitú extrakciu oleja, ktorá je jadrom Dior Prestige La Cure formuly. Tá je obsiahnutá aj v nektári Dior Prestige, ktorý obsahuje 3 rôzne, jantárovo zlatisté, olejové séra. Tie bojujú proti zápalom a starnutiu pokožky.

Institut Bratislava
Séra Dior Prestige v Institut Bratislava

Sila Dior Prestige La Cure formuly v 3 týždňoch

Zázračná formula Dior Prestige La Cure v produktoch Dior Prestige viditeľne pôsobí už od prvého týždňa, počas ktorého zmierňuje zápal a koža sa začína zoceľovať na povrchu. Druhý týždeň sa pokožka regeneruje zvnútra a koncom tretieho týždňa je pokožka hĺbkovo zregenerovaná. Ruže z Granville – srdce radu Dior Prestige – prinášajú životnú silu priamo do pokožky. Regenerujú všetky vrstvy kože, a tak korigujú viditeľné príznaky starnutia. 

 

Spoznajte tento účinný rad a začnite s komplexnou starostlivosťou o vašu pleť v troch krokoch:

1. Rituál čistenia

Čistenie je prvým krokom rituálu Dior Prestige, kedy vďaka balzamu a micelárnej pene šetrne odstránite aj odolný make-up. 

Jemná textúra produktov línie rešpektuje aj tú najjemnejšiu pleť a regeneruje ju zvnútra. A tak si toto voňavé hĺbkové čistenie pleti môžete dopriať každý deň.

 

2. Rituál starostlivosti


Dokonale vyčistená, tzv. „nahá“ pleť, je pripravená na druhý krok rituálu Dior Prestige – starostlivosť. Či už potrebujete denný krém, očný krém, séra či krém s UV filtrom, nezúfajte. Všetko nájdete v mimoriadne účinnom rade Dior Prestige. Navyše – jemná vôňa extraktu z ruží rozmazná nielen vašu pleť, ale aj zmysly. 

 

3. Rituál špeciálnej starostlivosti

Ak patríte medzi ženy, ktoré nekončia pri kroku 2 a doprajú svojej pleti špeciálnu starostlivosť, zbystrite. Prémiový produktový rad ponúka vysoko účinné masky, pílingy aj cukrové scruby. Tie odstránia odumreté bunky a znásobia účinok ďalších produktov. 

Dior Prestige je spojením ruží, prírody a vedy. Jemnosť a účinnosť z neho vytvárajú inváziu krásy pre každú pleť – bez ohľadu na vek či typ pleti. 

 

Dior Prestige sa rozrastá – novinky 2018

Tento rok Dior predstavil novinky na podporu čistiaceho rituálu založeného na sile ruží. Líšia sa textúrou, aplikáciou i účinkom, no spája ich vôňa a farba ruží zo záhrad v Granville. A hlavne – hĺbková regeneračná formula.

#1 Dior Prestige Mousse

Táto výnimočne účinná čistiaca pena z ružových micelov rešpektuje aj tú najjemnejšiu pleť. Nadýchaná krémová textúra viaže nečistoty a odvádza ich počas oplachovania. 

Institut Bratislava
Dior Prestige Mousse v Institut Bratislava

#2 Dior Prestige Balm

Špeciálny olejový balzam z ružového vosku sa rozpúšťa jediným dotykom, a tak dokonale odstraňuje i ten najodolnejší make-up.

Institut Bratislava
Dior Prestige Balm v Institut Bratislava

#3 Dior Prestige Scrub Mask

Účinný peeling zo zmesi ružového cukru a ružového oleja sa počas aplikácie premení na vyživujúcu masku. Zrnitá textúra odstraňuje odumreté bunky a výsledkom je jemná a hladká pleť.

Institut Bratislava
Dior Prestige Scrub Mask v Institut Bratislava

Domáca starostlivosť, kúra alebo ošetrenie pleti u nás

Vyskúšajte dokonalosť a výnimočný účinok línie Prestige v našom 2-hodinovom ošetrení pleti Dior Prestige a pokračujte domácou starostlivosťou zakúpením správnych produktov. Navštívte nás a radi vám pomôžeme s výberom. 

Ak nechcete celoročný rituál starostlivosti o pleť, môžete vyskúšať len kúru Dior Prestige – raz ročne po dobu 3 mesiacov.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v Institut Bratislava na Michalskej 7.

 

Tím Institut Bratislava 

Ďakujeme za pozornosť!