Blog

späť

Luxus podľa Diora: Čo nájdete za dverami salónu Institut Bratislava?

Kde sa kozmetický salón Institut Bratislava nachádza? Čo všetko môžete od návštevy salónu očakávať? A hlavne – čo je na nás výnimočné? Rozhodli sme sa odpovedať vám na zopár najčastejšie kladených otázok a pomôcť vám predstaviť si, ako návšteva u nás vyzerá. Pohodlne sa usaďte, pripravte si šálku čaju alebo kávy a preneste sa s nami na čarovné miesto plné skrášľovania a oddychu – do Institut Bratislava.

Ako nás nájdete?

Kozmetický salón Institut Bratislava nájdete v Starom meste, len kúsok od Michalskej brány. Obklopuje nás atmosféra pokoja, no zároveň príjemný ruch mesta. Domáci aj turisti tu trávia svoje voľné chvíle a aj vy sa tu môžete kdekoľvek zastaviť a dopriať si ďalšiu minútku pre seba. Hneď po tom, čo ste odišli krásna a oddýchnutá z nášho salóna.

Domov krásy a relaxu

Recepcia

Náš Kozmetický salón nájdete vďaka veľavravnému nápisu Dior, ktorý sa týči priamo nad našími dverami. Pri vchode vás očarí jemná vôňa parfémov a milý úsmev našej recepčnej Danky. Vďaka nej sa u nás nebudete ani chvíľu cítiť stratene.

Dior kozmetika

Danka je expertkou na produkty Dior a do bodky pozná všetky tie, ktoré v Institut Bratislava ponúkame – či už ide o ich zloženie, účinky alebo aplikáciu. Rada vás prevedie svetom Dior produktov, ktorý u nás nájdete. Poradí vám pri výbere dekoratívnej kozmetiky, najlepšie bude vedieť, ktorý Dior make-up padne vašej pleti, ktoré farby očných tieňov musíte mať vo svojom kozmetickom vrecúšku túto jeseň, ale aj to, aký rúž je poslednou „vychytávkou“ z dielne Diora.

Dior vône

Avšak to, čo si zákazníčky cenia najviac je, že naša Danka veľmi dobre pozná každú pravidelnú zákazníčku a nezabúda na to, aké produkty má najradšej. Vyniká aj jej cit pri výbere vôní. Či už hľadáte orientálnu, kvetinovú alebo citrusovú, vždy vie, čo je pre vás to pravé. Individuálny prístup je pre jej prácu alfou a omegou – tak, ako aj pre nás ostatných. 🙂

Ticho a nebeský pokoj v našom salóne

Ak si k nám prídete oddýchnuť a nechať sa rozmaznávať počas pleťových ošetrení, Danka vás prevedie kozmetickým salónom Institut Bratislava. Skrýva tichú, pokojnú a komornú atmosféru a je ideálnym miestom na skrášľovanie i relax. Všetko je premyslené do posledného detailu – správny výber svetla, jemné farby aj upokojujúce kvetinové vône. Naše expertky na ošetrenia pleti Dior sa postarajú nielen o vašu pleť, ale aj o to, aby ste sa u nás cítili príjemne, veselo a bezstarostne. Pomôžu vám s problematickou pleťou, suchou pokožkou, no zároveň budú pripravené vás bezchybne nalíčiť, aby ste od nás odchádzali oddýchnutá, krásna a spokojná.

Veríme, že sme vám priebeh návštevy v Institut Bratislava priblížili a pomohli vám predstaviť si, ako to u nás vyzerá. Budeme radi, ak si takúto cestu vyskúšate a na vlastnej koži sa presvedčíte o tom, že jedna návšteva u nás vám nebude stačiť. 🙂

Tip 1.: Príjemný zážitok z prostredia salónu môžete teraz dopriať aj vaším blízkym. Darujte voucher na ošetrenie v Institut Bratislava – my vám ho zabalíme do Dior baliaceho papiera, „zapečatíme“ ho krásnou Dior stuhou aj mašľou a vložíme do originálnej darčekovej tašky Dior. Spoločne s vami im tak pripravíme jeden z najmilších vianočných darčekov.
Tip 2.: Doprajte sebe, vašej mame, dcére, vnučke alebo priateľke radosť zo skrášľovania. Exkluzívna klubová karta spája všetky dámy, ktoré pravidelne navštevujú náš salón, a zamilovali si naše ošetrenia a Dior produkty. Do klubu Dior môžete patriť aj vy a budete tak mať možnosť užívať si množstvo výhod, ktoré naša klubová kartička ponúka.

Prejdite túto cestu samé a na vlastnej koži vyskúšajte, aké je to nechať sa rozmaznávať tímom profesionálov. V komornom a tichom prostredí nášho salóna zabudnete na všetky problémy a odídete krásnejšia a šťastnejšia.

Ďakujeme za pozornosť!