Blog

späť

Príprava na ples v Institut Bratislava: Dokonalá vizáž v 3 krokoch

Aj tento rok prichádza na scénu obdobie elegantnej hudby, rozprávkových šiat a noblesy. Plesová sezóna nie je len o pretancovaných večeroch – stala sa symbolom ženskej krásy i pánskej elegancie. Rozmýšľate, ako si ples môžete naplno užiť? Jednoducho – s rozžiarenou pleťou, krásne nalíčená a dokonale pripravená. A my v Institut Bratislava vám s tým radi pomôžeme.

#1 Ošetrenie, ktoré rozžiari vás aj vašu pleť

Na váš veľký večer pripravíme nielen vás, ale aj vašu pokožku. Aby váš make-up vynikol, rozžiarime najprv vašu pleť. Pred líčením si tak u nás vychutnajte hodinový relax – Express ošetrenie podľa Diora. Masážou pleť prekrvíme a rozžiarime, oddýchne si tak vaša pleť, ako aj vy. Výnimočná Dior remodelačná maska, ktorú pri ošetrení používame, je jedno z mnohých vzácnych tajomstiev Diora. Zaistí, že vaša pleť bude zjednotená, žiarivá a krásne vypnutá.

#2 Líčenie podľa vašich predstáv

V príjemnej atmosfére si u nás užijete aj samotné líčenie. Naše expertky na ošetrenia pleti a líčenie vám rady pomôžu s vizážou a vaše požiadavky premenia na dokonalý výsledok. Nalíčia vás podľa vášho vkusu, typu pleti a make-up prispôsobia farbe vašich očí i šiat. Líčenie podľa „pravidiel“ Diora vám vykúzli spokojný úsmev na tvári a vy sa na ples budete môcť vydať nielen krásna, ale aj príjemne naladená. 🙂

 

 

Zdroj: Dior.com

#3 Vezmite Diora so sebou

Aby váš večer a vizáž zostali dokonalé počas celej noci, vezmite svojho „Dior partnera“ so sebou. Ak má vaša pleť tendenciu lesknúť sa, pribaľte si púder Diorskin Forever Extreme Control. Ak chcete, aby váš úsmev bezchybne žiaril, vezmite si obľúbený Dior rúž, ktorým jeho krásu podčiarknete. A ak túžite po zmyselnej, kvetinovej vôni lásky, zahaľte sa do novinky – parfému Miss Dior Eau de Parfum.

Dior je zárukou, že sa počas celého plesu budete cítiť nielen sebavedomo, ale aj krásne a výnimočne – len tak si váš večer budete môcť užiť naplno.

Objednajte sa na ošetrenie a líčenie v Institut Bratislava na našej webovej stránke alebo na telefónnom čísle 0911 899 618 a my vám radi podáme pomocnú ruku.

Plesová sezóna sa tak môže začať!

Ďakujeme za pozornosť!