Hydra
Facial

HydraFacial® je veľmi účinný a zároveň šetrný kozmetický spôsob ozdravenia a omladenia pleti, používaný luxusnými kozmetickými klinikami v Spojených štátoch. Prístroj s vlastným logom si nechal vyrobiť aj Dior pre svoje Spa inštitúty.

Špeciálnou technológiou sa bezbolestnou aplikáciou bez podráždenia do pokožky dostanú zmesi peptidov, probiotík, antioxidantov, vitamínov, minerálov a hydratačných zložiek.

Toto ošetrenie prebieha v 8 krokoch. Prečítajte si o nich viac nižšie.

Lymfodrenáž

Jemným podtlakom premasírujeme lymfatické dráhy v tvári, čím, okrem iného, docielime odplavenie toxínov a prebytočnej zadržiavanej vody v oblasti tváre. Tvár zbavíme opuchu a jemne navrátime kontúry.

Exfoliácia

Odstraňovanie odumretých buniek a tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca. Sila abrázie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti klientky. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, dochádza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť. Hydratačný roztok obsahuje glykosamíny, kyselinu mliečnu a výťažky z rias.

Píling

Aplikátorom nanesieme roztok s potrebnou koncentráciou kyseliny glykolovej a kyseliny salicylovej (7,5 %,15 % alebo 30 %) a vykonáme píling (šetrný, vhodný počas celého roka).

Extrakcia,
hĺbkové čistenie pleti

Na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa učinný hydratačný roztokvs prirodzenými látkami kyseliny salicovej, následkom čoho sú póry zminimalizované.

Aplikácia boostra

Podľa potreby a stavu pleti (voliteľný krok) po konzultácii s kozmetičkou vyberieme ten najvhodnejší booster pre vašu pleť. Britenol na pigmentové škvrny, DermaBuilder s mega dávkou peptidov, Regen s kmeňovými bunkami, Dr.Nassif booster na intenzívnu hydratáciu či JLo booster s probiotikami a extraktmi z olivových listov pre rozžiarenie pleti.

Aplikácia
antioxidantov a hydratácia

Aplikácia roztoku Antiox-6 prostredníctvom využitia nadstavca na infúziu roztoku do pokožky. Roztok Antiox-6 obsahuje mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu, ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

LED light therapy

Aplikácia terapie LED svetlom na urýchlenie hojenia zápalových procesov či naštartovanie tvorby kolagénu.

Aplikácia Dior
pleťových sér a krémov
na záver ošetrenia

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane aknóznej či citlivej, bez rozdielu veku či pohlavia. Vhodné počas celého roka.

Na úvod odporúčame 3-4 ošetrenia v kratších intervaloch, následne podľa potreby. Táto schéma však nie je nevyhnutnou podmienkou skvelého výsledku, veľa záleží od stavu pleti, ako aj domácej starostlivosti. Náš tip: ošetrenie HydraFacial® je skvelou predprípravou pred inými invazívnymi estetickými zákrokmi, je možné ho aplikovať aj v krátkych rozostupoch po aplikácii botuloxínu či iných zákrokoch.

Vhodné ako príprava na dovolenku či do teplých krajín alebo na lyžovačku. Rovnako aj ako intenzívna regenerácia pleti po dovolenke.

Cenník

    Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov pre marketingové účely Diinstit, s.r.o.