Blog

späť

Krásna Natalie Portman je Miss Dior

Drobná kráska s exotickým pôvodom a dokonalým štýlom sa každoročne umiestňuje v rebríčkoch najkrajších či najobľúbenejších herečiek sveta. Natalie Portman má diplom z Harvadu, sošku Oscara a celý svet spolu s Diorom pri nohách. Aká bola ale jej cesta?

Natalie Portman

Zdroj: Telegraph.co.uk

Natalie Portman, pod vlastným menom Natalie Hershlag, prišla na svet 9. júna 1981 v izraelskom Jeruzaleme. Otec bol lekár, špecialista na reprodukčnú endokrinológiu a mama žena v domácnosti, neskôr dcérina agentka. Keď mala tri roky, rodina sa presťahovala do USA. Ako štvorročná začala chodiť na hodiny tancu a spevu, a počas prázdnin navštevovala divadelný tábor, kde nazbierala herecké skúsenosti.

Herecké začiatky

Prvý krát si zahrala vo filme Leon, ktorý jej priniesol okamžite úspech. Vďaka tomu nemusela chodiť na konkurzy a čoskoro si zahrala vo filmoch Heat, Nádherné dievčatá, Všetci hovoria: Milujem ťa, či Mars útočí. Herectvo bolo pre ňu len zábavou, no zlom kedy ho začala vnímať ako skutočnú prácu, nastal na prelome milénia.

Vtedy prišlo do kín pokračovanie ságy Star wars – Skrytá hrozba. Zhostila sa úlohy kráľovnej Amidaly, ktorá jej priniesla celosvetovú slávu, uznanie a zmenu v jej neskorších hereckých úlohách. Nasledovali ešte dve časti Star wars, počas ktorých Natalie študovala psychológiu na Harvarde. Ďalej sme jej herecký talent mohli vidieť vo filmoch ako Návrat do Cold mountain, Na dotyk, Paríž milujem ťa, V ako Vendeta a mnohých ďalších.

Prečítajte si aj Filmy o móde, ktoré majú štýl…

Od balerín k Diorovi

Nám však najviac učarovala v roli baleríny Niny vo filme Čierna labuť. Herečka musela tvrdo pracovať na svojom tele, čo sa jej aj podarilo, 90% tanečných scén zvládla zahrať bez dablérky. Pri natáčaní si stihla zlomiť rebro, nájsť životného partnera, otehotnieť a získať Oscara za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe.

Prečítajte si aj Móda – prechádzka posledným storočím

Jemná krása, perfektný štýl a charizma učarovala nielen filmovým fanúšikom, ale aj Dioru. V tomto období sa stala Natalie tvárou Dior Beauty a je ňou dodnes. V súčasnosti ju môžeme vidieť v kampani pre Miss Dior a Diorouge.

Zdroj: Dior.com

Miss Dior Absolutely Blooming je pozitívna, hravá a neodolateľná vôňa od autora Françoisa Demachyho. Hlava vône sa skladá z maliny, granátového jablka, čiernych ríbezlí a ružového korenia. Srdcom parfumu je ruža s pivóniou a základ tvorí biele pižmo.

Zdroj: Dior.com

Diorouge ako už názov napovedá, je luxusný rúž s plnou a odvážnou farbou, obohatený o výživné látky. Produkty si môžete osobne vyskúšať v našom salóne Inštitút Dior na Michalskej ulici.

Pre zaujímavosť, koncom roka môžeme vidieť Natalie v kinách v životopisnej dráme Jackie. My tušíme, že to bude filmový zážitok plný emócií, krásnych kostýmov a možno si naša Miss Dior pôjde aj po ďalšieho Oscara. Kto iný by predsa lepšie zahral Jackie Kennedy, ak nie Natalie Portman? 🙂

Prečítajte si aj Tip na darček, ktorý žiadna žena neodmietne

FCB logo

dior

Ďakujeme za pozornosť!