Blog

späť

Dáma z Dior salónu, ktorá má rada horory

Do kozmetického salónu Inštitútu Bratislava DIOR prišla usmiata, energická dáma športového typu. Čím na prvý pohľad zaujala, bola takmer dokonalá, porcelánová pleť. Právnička Renáta Vorelová je už 10 rokov pravidelnou návštevníčkou v Inštitúte Dior v Bratislave.

„Niečo je kvalitná starostlivosť, niečo gény,“ reaguje úspešná právnička, ktorá však túžila byť v detstve archeologičkou. Na svoje detské roky má však aj iné spomienky. „Ako desaťročná som zbadala v časopise ako cvičením zabrániť vráskam okolo očí, odvtedy som tým „posadnutá“,“ opisuje.

Zdroj: Vlastné spracovanie

 

Kozmetičku navštevuje pravidelne od svojich 25 rokov. Mala problematickú pleť? „Nie, mám to po mame, ale som presvedčená, že o svoje telo by sme sa mali starať,“ hovorí pani Renátka. Pravidelne cvičí, robí jogu, posilňuje.

Varí rada, no nepreháňa to. Najradšej má klasické jedlá v zdravšej úprave. „K dobrému mäsku radšej viac zeleniny,“ nepriamo tak aj odpovedá, že vegetariánstvu neholduje. „Všetko s mierou,“ potvrdzuje s úsmevom.

Prečítajte si aj Rose de Granville – prvá ruža vyvinutá s kozmetickými kritériami

 

Mali by sme sa naučiť relaxovať

Rozprávali sme sa v čase, keď sa zvyknú už vyberať dovolenky. Kam zvykne chodievať?

„Mám rada more, k nemu pravidelne chodievam s priateľkami. Rada leňoším, ale rada sa aj pri mori prechádzam. Je to čas, ktorý mám vyhradený len pre seba.“  Iný ako „morský“ oddych venuje priateľovi. „Radi navštevujeme najmä európske mestá a túlame sa po múzeách a kaviarničkách .“

A ak nedovolenkuje? „Najradšej relaxujem v kozmetickom salóne, kde sa o mňa perfektne postarajú,“ zasmeje sa a dodáva, že oddychuje aj pri dobrej knihe, najmä severských detektívkach alebo v kine.

Je romantička? „Ani náhodou. Mám rada komerčné akčné oddychovky, čo sú pre mňa hlavne horory,“ odpovedá so smiechom.

S Diorom odjakživa

„Dior kozmetiku som poznala už odmlada a tiež to bolo cez časopis. Obdivovala som krásu modeliek, ich dokonalosť – hoci retušovanú, brala som ich ako dôkaz starostlivosti o telo,“ opisuje svoje prvé skúsenosti s kozmetikou Dior. „Značka Dior vtedy ešte nebola veľmi prístupná a väčšinou vnímaná ako kozmetika pre dámy v rokoch. Poznala som len dekoratívnu kozmetiku – rúže, očné tiene a parfumy… Až neskôr som spoznala aj krémy a inú kozmetiku značky Dior.“

Nepozerajú sa na ňu kolegyne s „tichou“ závisťou? Kozmetika Dior aj pravidelné návštevy v Inštitúte Dior predsa niečo stoja…

„Nestretla som sa s niečím takým. Myslím, že to dnes ľudia berú už normálne. Okrem toho som si vedomá, že nakúpim raz za čas kozmetiku aj za stovku, ale je to na niekoľko mesiacov a jednotlivé výrobky nie sú také drahé, aby boli záležitosťou len určitej vrstvy.Radšej investujem do kvalitnej kozmetiky ako do cigariet – nad tým, koľko niektorá minie za cigarety sa napríklad nepozastavuje nikto.“

Kozmetiku nenakupuje len „na parádu“, ale aj na úžitok. Každý večer či ráno sa ošetreniu pleti a odlíčeniu s precíznosťou venuje. „Mám v tom už cvik, netrvá to dlho, ale robím to dôkladne. Umyť, odstrániť mejkap, ponatierať pleť , krk…, toto nevynechám ani jeden deň,“ hovorí pani Renátka. Návšteva Inštitútu Dior potom môže byť už relaxom.

Váš salón mi splnil sen z detstva

K Inštitútu Dior v Bratislave sa dostala náhodou.  „Spočiatku som len tak tápala a ´blúdila´ po rôznych kozmetických salónoch v Bratislave, nechcela som ísť k nejakej ´panelákovej´ kozmetičke. Bola som zvyknutá na kvalitu,“ opisuje dnes už stála a dlhoročná návštevníčka Inštitútu Dior.

Nakoniec náhodou pri prechádzke po meste natrafila na Inštitút Bratislava Dior a sen z detstva – slávna značka, záruka kvality – sa stal skutočnosťou. Na vlastnej pleti sa pri každej návšteve presviedča, že svetový chýr značky Dior stojí na pevných základoch a na neodmysliteľnom priateľskom vzťahu personálu k zákazníčkam.

„ Okrem toho milujem, keď ma po ošetrení nalíčite a ja rovno od vás môžem ísť hoci aj do divadla.”

Dior pre mňa aj pre rodinu

Každý mesiac sa na svoju návštevu doslova teší, aj počas nášho rozhovoru sa už nevedela dočkať termínu „svojho relaxu“.

Z kozmetiky využíva najmä pleťové sérum, krémy, výrobky zo sady Capture. Očarili ju aj očné tiene. „Niekedy som ich kupovala bez rozumu, lebo sa mi jednoducho páčilo dizajnérske balenie. Dnes už pri nákupe rozmýšľam.“

„Ak niečo z kozmetiky nezužitkujem, podarujem neteriam alebo mame,“ hovorí a dodáva, že Dior poukážky často využíva aj ako darčeky.

Prečítajte si aj Tip na darček, ktorý žiadna žena neodmietne

V Inštitúte Dior by nemenila nič, teší sa aj na pravidelné eventy, kde dokonca raz natrafila aj na vzdialenú rodinu.

Pani Renátka je v živote šťastná a spokojná. Teší sa z rodiny, momentálne z prasynovca.

„Byť zdravý. Pokiaľ je človek zdravý, nič mu nechýba,“ prezrádza svoje úplne jednoduché životné motto.

Prečítajte si aj Dior ma priťahuje svojou kvalitou, čistotou a eleganciou

 

dior

Zdroj obr.: dior.com

Ďakujeme za pozornosť!